Straipsnių talpinimo svarba atgalinių nuorodų tinklo kūrime

Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms yra neįsivaizduojamas be atgalinių nuorodų tinklo kūrimo, kuris yra išorinės optimizacijos pagrindas. Kuomet svetainė yra tinkamai paruošta ir jos vidinė dalis yra kokybiškai optimizuota, ateina metas pasirūpinti ir išorine sklaida, kurios pagalba galima padidinti prekės ženklo matomumą, pritraukti daugiau kokybiškų atgalinių nuorodų, pagerinti savo svetainės pozicijas internetinės paieškos sistemos rezultatų puslapiuose ir padidinti tikslinių lankytojų srautą.

Atgalinių nuorodų tinklo kūrimo būdų yra įvairių, tačiau straipsnių talpinimas yra vienas iš pačių populiariausių. Todėl įgyvendinant išorinės optimizacijos darbus paprastai straipsnių talpinimas tampa jos pagrindu.

Tačiau, kai kalbama apie straipsnių talpinimą, nereikėtų manyti, jog tai yra tik galimybė gauti vertingą atgalinę nuorodą į savo svetainę. Tai kompleksinę naudą verslui galintis turėti sprendimas. Kai kurie iš straipsnių talpinimo privalumų yra:

 • Didesnis svetainės lankytojų srautas;
 • Daugiau unikalių pirmą kartą svetainėje apsilankančių lankytojų;
 • Į svetainę nukreipiami potencialūs klientai;
 • Didesnis prekės ženklo žinomumas;
 • Pasidalinimai socialiniuose tinkluose;
 • Teigiamo pirmojo įspūdžio potencialiam klientui sudarymas;
 • Užtikrintas papildomas srautas ilgam laikotarpiui;
 • Pasiekiama platesnė auditorija, kuri anksčiau nebuvo prieinama;
 • Didesni pardavimai;
 • Sulaukiama pripažinimo kaip atitinkamos srities eksperto;
 • Galimybė sulaukti straipsnių perpublikavimo kituose portaluose.

Ir tai nėra vieninteliai straipsnių talpinimo privalumai, kuriuos būtų galima įvardinti kalbant apie straipsnių talpinimą. Jei turite įmonę, teikiate paslaugas, parduodate prekes ar valdote informacinio pobūdžio svetainę, jums tiesiog būtina imtis priemonių, kurios padėtų populiarinti jūsų vykdomą veiklą. Vien tai, jog turėsite aukštos kokybės produktą ar teiksite labai profesionalias paslaugas, neužtikrins, kad sulauksite pakankamo tikslinių lankytojų srauto. Jums reikia didinti savo prekės ženklo matomumą, žinomumą, lankytojų srautą ir konversijos rodiklius.

Tačiau suprantama, kad norint pasitelkti straipsnių publikavimą, pasinaudojant visais išvardintais privalumais, kartu labai svarbu užtikrinti, jog tinklalapiai, kuriuose bus publikuojami straipsniai, būtų kuo aukštesnės kokybės ir atitinkantys jūsų svetainės tematiką. Tokiu būdu iš publikuojamų straipsnių į jūsų svetainę nukreipiančios nuorodos suteiktų gerokai didesnę naudą ir reikšmingai prisidėtų prie geresnių pozicijų.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu, kad straipsnių talpinimas būtų reguliarus ir tęstinis. Nereikėtų apsiriboti vos vienu ar keliais straipsniais, viliantis, jog galėsite pasiekti puikius rezultatus. Jūs turite pasirūpinti sisteminga sklaida internete, tokiu būdu pritraukdami vis didesnį tikslinių lankytojų srautą ir gerindami „Google“ paieškos sistemos požiūrį į jūsų svetainę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *